Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Kazançlıönemli: internet Sitemiz farklı şirketlerin kiralık vasıtalarını yayınlamak amaçlı kurulmuştur.
sayfamızda yalnızca 12 adet firma /şahıs ile çalışırız.
sayfamızın tüm SEO ayarları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da birinci sayfa 1. Sıradadır. Aylık müşteri hacmimiz 25-30K aralığında değişmektedir. sitemizde vasıtanızı kiraya vermek fazla Kolay!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Hem müşterilerimize saygın hizmet sunmak hem de sayfamızın kalitesini muhafazaetmek amacıyla her aracı sitemizde sergilemiyoruz.
Sitemizde yüksek model ve lüks araçları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Otonuzu kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otonuz kirada iken oluşabilecek herhangi bir kazadan sitemiz mesul değildir.
Aracınızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Şartlar
1- Aracınızı sitemizde yayınlamak için ilkolarak size uyan bir paketi belirliyorsunuz.
2- vasıtanızın kaliteli müşteri hizmetlerini ara çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer özelliklerini ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail atıyorsunuz.
3-Otomobilinizin resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz detaylar doğrultusunda ziyaret edin sayfamıza konur.
4-Aracınızın görseli üzerine şirket ismi ile iletişim numaranız ziyaret edin eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, websayfası üstünde ki randevu formu ile otomobilinizi rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otonuzun kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu süreçte sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile ilgili mutluluk anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sayfamıza göndereceğiniz araç görseli ve detayları ile ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sitemiz yalnızca otomobil firması ile müşteriyi buluşturmak amacıyla sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait ödemeyi yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sitemize eklenir.
11.Ödemenizi yapınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı gönderiniz.
12.Otomobilinizi sitemizde yayınlama kararı alınca yukarıdaki bütün şartları kabul etmiş olursunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Kazançlı”

Leave a Reply

Gravatar